LIGA JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2016

Jongeren ontmoetingscentrum
"De Schuur"
JOC De Schuur
Krekelstraat 167
 8870 Izegem
OP ZATERDAG 14 & ZONDAG 15 NOVEMBER 2015
Verslag, foto's en stand van de 
Om maar te beginnen met het minst belangrijke, er was veel wind bijna storm maar dat hield gelukkig onze jongens en meisjes niet tegen om op schaakgebied zich met elkaar te meten.
Voor een toernooi als de liga jeugdkampioenschappen had de plaatselijke schaakkring “IZSCHA” voor een pracht van een locatie gezorgd.
Een ruime door schotten afgeschermde stuk zaal  van de cafétaria stuk zaal voor de jongste deelnemers,  cafétaria die aan iedereen meer dan voldoende plaats bood, een bar die al even ruim was en waar bij het binnen komen de koffie al klaar stond.
Voor de oudere jeugd was er boven een niet zo grote zaal als beneden maar ruim genoeg om er iedereen voldoende plaats te geven,  afgeschermd van het lawaai van de cafétaria.  Zeer dicht bij was er ook al een ruime parking voorzien.  Wat de locatie betrof kunnen we enkel zeggen dat het één van de beste locaties was dat we tot nog toe hadden.
Het toernooi zelf, werd verdeeld over 3 reeksen verdeeld, een reeks -8 en -10 die samen speelden, een reeks -12 en -14 en een reeks -16,  -18 en -20 speelden die ook samen speelden.
Na de finale werden de reeksen terug in uit elkaar gehaald volgens de afgesproken ouderdom -8, -10, -12, -14, -16, -18 en -20.
Simon Gellinck Kampioen -8

Bij de -8 was het Simon Gellinck van de KBSK die voor de reeks -8 een straat lengte te sterk en ook voor vele van de -10 niet moest uit de weg.

Maar ook in Tielt zitten ze op rozen. Niet minder dan de 5 volgende plaatsen bij de -8 werden ingenomen door de Tieltse jeugdspelers.
Hopelijk wordt dit een belofte volle speler voor de toekomst. In zijn reeks eindigde die dan ook op de eerste plaats en in het algemeen klassement -8 en -10 eindigde hij bij de groep die op de 3de plaatst eindigden.  
Decraene Lotus kampioene -8 meisjes
Bij de meisjes werd de jongste deelneemster van liga kampioenschappen 2016 Decraene Lotus kampioene bij de -8.
Alle deelnemers werden geselecteerd om deel te nemen aan de Vlaamse kampioenschappen 2016 in Mechelen.
Aan de top bij de -10 jongens was de spanning veel groter.
Hier bleek Roose Casimir de grote favoriet ( enkel in de 3de ronde moest gelijkspel toestaan) en tot  in de en tot in de 5de ronde maakte hij die favorietenrol waar, bovendien één van zijn eerste achtervolgers Sioen Maxim,  verloor van de -8 jarige Simon Gellinck en waar Casimir in de 5de ronde er van won.
Maxim Sioen Kampioen bij de -10 jongens

In de 6de ronde begon het geluk (of was het wat anders) voor Casimir te draaien en won zijn eerste achtervolger, Maxim Sioen het van Casimir.

Roose Hoara Kampioene -10 meisjes
Maxim deed vervolgens wat moest, in de 7de ronde winnen moest helaas nogmaals een gelijkspel toestaan, waarmee hij dan ook nog een keer zijn de 2de plaats aan Robbert Degrave verloor.
Die met dezelfde punten even sterk eindigde als haar broer Casimir op een derde plaats was Hoara Roose.  Zij moest enkel punten afstaan aan haar broer Casimir en de kampioen Maxim Sioen.
Zij werd dan ook met 5 punten verdiend meisjes kampioene gevolgd door  Decraene Jade met 4 punten.
Eindklassement -8.    

Geselecteerd Vlaamse kampioenschappen 2016 Mechelen Jongens & Meisjes

Nr Naam J / M   Ptn       MB  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Gellinck Simon
Van Walleghem Tristan
Debie Kamiel
Verbrugge Stef
Decraene Merlijn
Decraene Lotus
J
J
J
J
J
M
  5.0    
  3.5
  3.0              
  2.5     17.0
  2.5     14.0

  0.5

KBSK Brugge
Tielt
Tielt
Tielt
Tielt
Tielt

 

 

 

 

 

 

 

Eindklassement -10.    

Geselecteerd Vlaamse kampioenschappen 2016 Mechelen Jongens & Meisjes

Nr Naam J / M   Ptn       MB  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Sioen Maxim                 
Degrave Robbert        
Roose Casimir        
Roose Hoara          
D'Huysser Aaron     
Hamze Roman       
Decraene Jade      
Withouck Jonas     
Braem Axel           
Peeren Yonas          
Hoste Thibo             
Pintelon Esmee       
Danon David           
Fraipont Lemalian 
J
J
J
M
J
J
M
J
J
J
J
J
J
J
6.0     
5.5
5.0       23.5
5.0       20.5
4.0       21.5
4.0       20.5
4.0       17.5
4.0       16.5
4.0       15.0
3.0       20.5
3.0       16.0
2.5      
1.5       13.5
1.5       12.5
Kortijk
Roeselare
KOSK Oostende
KOSK Oostende
 
KBSK Brugge
Tielt
Izegem
KISK Ieper
KOSK Oostende
Tielt
KOSK Oostende
Blankenberge
KBSK Brugge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Individuele uitslagen ligajeugdkampioenschappen 2016   -8 & -10

Ronde 1
  1.  Roose Casimir
  2.  Braem Axel
  3.  Van Walleghem Tristan
  4.  Decraene Jade
  5.  Verbrugge Stef
  6.  Hamze Roman
  7.  Decraene Lotus
  8.  Danon David
  9.  Hoste Thibo
10. Fraipont Lemalian
Ronde 2
  1. D'Huysser Aaron1
  2. Roose Hoara
  3. Debie Kamiel
  4. Gellinck Simon
  5. Degrave Robbert
  6. Peeren Yonas
  7. Decraene Merlijn
  8. Pintelon Esmee
  9. Danon David
10. Fraipont Lemalian
Ronde 3
  1. Roose Casimir
  2. Sioen Maxim
  3. Hoste Thibo
  4. Decraene Jade
  5. Withouck Jonas
  6. Braem Axel
  7. Verbrugge Stef
  8. Van Walleghem Tristan
  9. Hamze Roman
10. Decraene Lotus
Ronde 4
  1. Gellinck Simon
  2. Roose Hoara
  3. Degrave Robbert
  4. D'Huysser Aaron
  5 Hamze Roman
  6. Debie Kamiel
  7. Decraene Jade
  8. Danon David
  9. Pintelon Esmee
10. Decraene Merlijn
Ronde 5
  1. Roose Casimir
  2. Sioen Maxim
  3. Verbrugge Stef
  4. Braem Axel
  5. Peeren Yonas
  6. Withouck Jonas
  7. Van Walleghem Tristan
  8. Hoste Thibo
  9. Decraene Lotus
10. Fraipont Lemalian
Ronde 6
  1. Sioen Maxim
  2. Gellinck Simon
  3. Roose Hoara
  4. Degrave Robbert
  5. Verbrugge Stef
  6. Decraene Merlijn
  7. Peeren Yonas
  8. Pintelon Esmee
  9. Decraene Lotus
10. Danon David
Ronde 7
  1. Degrave Robbert
  2. D'Huysser Aaron
  3. Hamze Roman
  4. Van Walleghem Tristan
  5. Withouck Jonas
  6. Debie Kamiel
  7. Decraene Jade
  8. Decraene Merlijn
  9. Hoste Thibo
10. Fraipont Lemalian
 
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
½ - ½
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
 
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
½ - ½
0 - 1
½ - ½
1 - 0
1 - 0
 
½ - ½
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
½ - ½
 
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
 
1- 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
 0 - 1
 0 - 1
 
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
 
1 - 0
0 - 1
½ - ½
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
0 - 1
 
Pintelon Esmee
Roose Hoara
D'Huysser Aaron
Decraene Merlijn
Sioen Maxim
Peeren Yonas
Withouck Jonas
Debie Kamiel
Degrave Robbert
Gellinck Simon
 
Roose Casimir
Decraene Jade
Sioen Maxim
Withouck Jonas
Hamze Roman
Van Walleghem Tristan
Braem Axel
Verbrugge Stef
Decraene Lotus
Hoste Thibo
 
Degrave Robbert
Roose Hoara
Gellinck Simon
Peeren Yonas
Debie Kamiel
D'Huysser Aaron
Danon David
Pintelon Esmee
Decraene Merlijn
Fraipont Lemalian
 
Sioen Maxim
Roose Casimir
Peeren Yonas
Withouck Jonas
Van Walleghem Tristan
Verbrugge Stef
Hoste Thibo
Braem Axel
Decraene Lotus
Fraipont Lemalian
 
Gellinck Simon
Degrave Robbert
D'Huysser Aaron
Hamze Roman
Roose Hoara
Decraene Jade
Danon David
Pintelon Esmee
Decraene Merlijn
Debie Kamiel
 
Roose Casimir
D'Huysser Aaron
Hamze Roman
Decraene Jade
Van Walleghem Tristan
Debie Kamiel
Hoste Thibo
Withouck Jonas
Braem Axel
Fraipont Lemalian
 
Gellinck Simon
Sioen Maxim
Roose Casimir
Roose Hoara
Peeren Yonas
Braem Axel
Verbrugge Stef
Danon David
Decraene Lotus
Pintelon Esmee
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spanning voor de eerste plaats was er in de reeks -12 niet. Op Lars Vanhee die volgens zijn ouderdom bij de -12 speelde stond geen enkele maat.   Ook voor de -14 bleek hij te sterk. Het enige gelijkspel dat Lars moest toestaan was in de 4de ronde aan de kampioen bij de -14 Jorit.

Lars Vanhee kampioen bij de -12 zonder één partij te verliezen

Het misschien wat voorbarig maar het zit er waarschijnlijk dik in dat dit de opvolger wordt van Brugge's beste spelers zoals een Steven Geirnaert en Thibaut Maenhout.

De tweede plaats werd voor Piceu Jarid en Verbeke Lucas. Als je spreekt voor twee die aan elkaar gewaagd zijn, dan zijn het wel die twee.
In alle kampioenschappen die ik al meemaakte bij de liga vormden ze de top of net er onder maar steeds met gelijke punten.
Helaas deden er dit jaar geen meisjes mee bij de -12 zodat de beker in de liga bleef.
Denk dat dit ook betekent dit dat we de inspanningen die we reeds gedaan hebben nog moet verhogen om meer meisjes aan het schaken te krijgen. 
Da Silva Heleno Jorit  kampioen bij de -14

 

Bij de -12 zijn de eerste 7 deelnemers geselecteerd voor deelname aan de Vlaamse kampioenschappen in Mechelen
Bij de -14 werd Jorit Da Silva Heleno verdiend kampioen alhoewel hij toch wat meer problemen daar mee had dan Lars  voor het zover was.
Emma Daels werd kampioene bij de -14 meisjes

Decorte Elias en Pintelon Louis werden tenslotte respectievelijk 2de en 3de.

Kampioen bij de meisjes werd de Emma Dael van Tielt.
Bij de  -14 zijn alle deelnemers geselecteerd voor deelname aan de Vlaamse kampioenschappen in Mechelen.
Eindklassement -12
Geselecteerd Vlaamse kampioenschappen 2016 Mechelen Jongens & Meisjes
Nr Naam J / M   Ptn       MB  
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  7.
  8.
  9.
10.
11.
12.
13.
Vanhee Lars
Piceu Jarid
Verbeke Lucas
Peeters Alex
Vankeirsbulck Ward
Devaere Luca
Vandamme Wouter
Bergman Kenji
Pintelon Seppe
Quintens Sam
Butuza Bogdan
Vanhaverbeke Daan
Vandewalle Xander
J
J
J
J
J
J
J
J
J
J
J
J
J
  6.5    
  5.0     23.0
  5.0     18.5
  4.0    
  3.5
  3.0     15.5
  3.0     14.5
  3.0     13.5
  3.0     13.0
  2.5
  2.0     18.5
  2.0     16.0
  0.0     17.5
KBSK Brugge
Oostkamp
Oostkamp
Tielt
Bredene
Tielt
Tielt
Blankenberge
KBSK Brugge
KBSK Brugge
Izegem
Izegem
Izegem

Eindklassement -14 Geselecteerd Vlaamse kampioenschappen 2016 Mechelen Jongens & Meisjes

Nr Naam J / M   Ptn       MB  
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  7.
Da Silva Heleno Jorit
Decorte Elias
Pintelon Louis
Daels Emma
Verheire Wesley
Schalembier Kylian
Schoutteet Jared
J
J
J
M
J
J
J
  5.5    
  4.5     23.0
  4.5     18.5
  4.0    
  3.0     22.5
  3.0     17.5
  3.0     17.0
KISK Ieper
Oostkamp
Oostkamp
Tielt
Bredene
Tielt
Blankenberge
Individuele uitslagen ligakampioenschappen 2016  -12 & -14,
Ronde 1
  1. Vanhee Lars
  2. Butuza Bogdan
  3. Daels Emma
  4. Bergmann Kenji
  5. Piceu Jarid
  6. Decorte Elias
  7. Schoutteet Jared
  8. Vanhaverbeke Daan
  9. Quintens Sam
10. Schalembier Kylian
Ronde 2
  1.  Verheire Wesley
  2. Da Silva Heleno Jorit
  3. Pintelon Louis
  4. Verbeke Lucas
  5. Vankeirsbulck Ward
  6. Peeters Alex
  7. Pintelon Seppe
  8. Devaere Luca
  9. Vandewalle Xander
10. Vandamme Wouter
Ronde 3
  1. Vanhee Lars
  2. Decorte Elias
  3. Piceu Jarid
  4. Verheire Wesley
  5. Schalembier Kylian
  6. Schoutteet Jared
  7. Butuza Bogdan
  8. Quintens Sam
  9. Bergmann Kenji
10. Vanhaverbeke Daan
Ronde 4
  1. Da Silva Heleno Jorit
  2. Daels Emma
  3. Verbeke Lucas
  4. Pintelon Louis
  5. Peeters Alex
  6. Vankeirsbulck Ward
  7. Vandamme Wouter
  8. Pintelon Seppe
  9. Devaere Luca2
10. Vandewalle Xander
Ronde 5
  1.Vanhee Lars
  2.Verheire Wesley
  3.Piceu Jarid
  4.Decorte Elias
  5.Schoutteet Jared
  6.Butuza Bogdan
  7.Schalembier Kylian
  8.Vanhaverbeke Daan
  9.Bergmann Kenji
10.Quintens Sam
Ronde 6
  1. Piceu Jarid
  2. Da Silva Heleno Jorit
  3. Daels Emma
  4. Verbeke Lucas
  5. Pintelon Louis
  6. Peeters Alex
  7. Vandamme Wouter
  8. Pintelon Seppe
  9. Bergmann Kenji
10. Vankeirsbulck Ward
Ronde 7
  1. Vanhee Lars
  2. Pintelon Louis
  3. Verheire Wesley
  4. Devaere Luca
  5. Schalembier Kylian
  6. Schoutteet Jared
  7. Vankeirsbulck Ward
  8. Vanhaverbeke Daan
  9. Butuza Bogdan
10. Vandewalle Xander
 
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
½ - ½
1 - 0
 
0 - 1
½ - ½
0 - 1
½ - ½
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
 
1 - 0
0 - 1
½ - ½
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
 
½ - ½
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 1
1 - 0
0 - 1
 
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
 0 - 1
 1 - 0
 
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 1
1 - 1
 
1 - 0
½ - ½
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
 
Vandamme Wouter
Da Silva Heleno Jorit
Devaere Luca
Verbeke Lucas
Peeters Alex
Pintelon Seppe
Verheire Wesley
Pintelon Louis
Vankeirsbulck Ward
Vandewalle Xander

Vanhee Lars2
 Piceu Jarid
Daels Emma
Decorte Elias
Schalembier Kylian
Quintens Sam
Bergmann Kenji
Schoutteet Jared
Butuza Bogdan
Vanhaverbeke Daan
 
Daels Emma
Da Silva Heleno Jorit
Verbeke Lucas
Vankeirsbulck Ward
Peeters Alex
Vandamme Wouter
Pintelon Seppe
Pintelon Louis
Devaere Luca
Vandewalle Xander
 
Vanhee Lars
Schoutteet Jared
Butuza Bogdan
Piceu Jarid
Verheire Wesley
Decorte Elias
Schalembier Kylian
Vanhaverbeke Daan
Quintens Sam
Bergmann Kenji
 
Verbeke Lucas
Da Silva Heleno Jorit
Daels Emma
Peeters Alex
Devaere Luca
Pintelon Louis
Pintelon Seppe
Vankeirsbulck Ward
Vandamme Wouter
Vandewalle Xander
 
Vanhee Lars
Schoutteet Jared
Decorte Elias
Schalembier Kylian
Verheire Wesley
Vanhaverbeke Daan
Butuza Bogdan
Devaere Luca
Quintens Sam
Vandewalle Xander
 
Decorte Elias
Da Silva Heleno Jorit
Verbeke Lucas
Piceu Jarid
Daels Emma
Peeters Alex
Vandamme Wouter
Bergmann Kenji
Quintens Sam
Pintelon Seppe
 
 
Het was eindeljk een keer iets anders dan wat we gewoonlijk meemaken.
Sofie Huttl kampioene bij de -16 en die heeft ook al een kastje vol met bekers

Hier hadden de vrouwelijke deelnememrs hun mannelijke tegenstanders gewoon van de tafelgeveegd. Sofie eindigde met een punt voor op de eerste mannelijke achtervolger, Ilse eindigde met half punt voor. Toch blij dat er ook in het schaken vrouwen

Tristan Cool kampioen bij de -16 en dit op puur talent.

zijn die voor hun mannelijke tegenstander niet moeten onderdoen. De eerste achtervolger Tristan, die toch ook al een paar jaar schaakt eindige anderhalf punt van de kampioene en werd daarmee kampioen bij de jongens.

Jannes (Ieper) bij de -18 was ongetwijfeld de sterkste deelnemer van het het hele toernooi.  Hij versloeg zowel de concurenten uit
Jannes Carpentier kampioen bij de -18 en toernooiwinnaar over alle klassen

zijn eigen gorep als die bij de -16 en de -20.

De eerste achtervolgers, bij de -20 Steven, bij de 18 Giovanni en bij de -16 Sofie eindigden allemaal een halfpunt achter hem.
Christilla Rousseau kampioene bij de -18

Bij de -20 was het Steven Vanden Bussche (Oostende) de minst stress gevoelige deelnemer. Zoals reeds opgemerkt eindigde die op een halfpunt van de winnaar van het toernooi Jannes Carpentier.

Naast de meest beloftevoole deelnemer was er ook de meest teleurstellende speler. Een deelnemer die meestal zoniet als
Steven Vanden Bussche kampioen bij de -20

kampioen op minst als tweede eindigde, namelijk Chaerle Josse. Wat er precies loos was weet er niemand ('k vermoed zelfs dat hij het ook niet weet ) maar die eindigde slechts op de 6de plaats in het algemeen en op de 2de plaats bij de -20.

Eindklassement -16
Geselecteerd Vlaamse kampioenschappen 2016 Mechelen Jongens & Meisjes
 
Nr.
 Naam
     Ptn
MB
 
 
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  7.
  8.
  9.
Huttl Sofie
Daels Ilse
Cool Tristan
Joran Tanghe
Laurens Plets
De Jeagher Lennert
Luca Hollander
Ludovic Geldhof
Devaere Maya
5.0
4.5
4.0
4.0
4.0
3.5
3.0
2.5
2.0
0
0
21.0
18.5
13.5
0
0
0
0
KISK Ieper
Tielt
KBSK Brugge
KOSK Oostende
Izegem
KBSK Brugge
KOSK Oostende
Izegem
Tielt
 
Eindklassement -18
Geselecteerd Vlaamse kampioenschappen 2016 Mechelen Jongens & Meisjes
 
Nr.  Naam Ptn    
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
Carpentier Jannes
Callebaut Giovannes
Rousseau Christilla
Baza Atef
Step Mattijs
Clauwaert Lars
5.5
5.0
3.5
3.0
2.0
0.0
KISK Ieper
KBSK Brugge
KBSK Brugge
Roeselare
Izegem
Izegem
 
 
Eindklassement -20
Geselecteerd Vlaamse kampioenschappen 2016 Mechelen Jongens
Nr.  Naam Ptn    
  1.
  2.
  3.
Vanden Bussche Steven
Chaerle Josse
Shimwa Ivo
5.0
4.0
2.5
KOSK Oostende
KISK Ieper
Izegem
 

Individuele uitslagen ligakampioenschappen 2016  -16, -18  & -20

Ronde 1
1. Baza Atef
2. Chaerle Josse
3. Geldhof Ludovic
4. Huttl Sofie
5. Devaere Maya
6. De Jaegher Lennert
7. Plets Laurens
8. Daels Ilse
9. Rousseau Christilla
Ronde 2
1. Carpentier Jannes18
2. Tanghe Joran
3. Vanden Bussche Steven
4. Cool Tristan
5. Step Mattijstan
6. Devaere Maya
7. Hollanders Luca
8. Clauwaert Lars
9. Shimwa Ivo
Ronde 3
1. Vanden Bussche Steven
2. Chaerle Josse
3. Huettl Sofie
4. Callebaut Giovanni
5. De Jaegher Lennert
6. Rousseau Christilla
7. Daels Ilse
8. Plets Laurens
9. Clauwaert Lars
Ronde 4
1. Carpentier Jannes
2. Cool Tristan
3. De Jaegher Lennert
4. Callebaut Giovanni
5. Tanghe Joran
6. Geldhof Ludovic
7. Step Mattijs
8. Baza Atef
9. Shimwa Ivo
Ronde 5
1. Chaerle Josse
2. Huettl Sofie
3. Rousseau Christilla
4. Daels Ilse
5. Devaere Maya
6. Plets Laurens
7. Baza Atef
8. Hollanders Luca
9. Clauwaert Lars
Ronde 6
1. Callebaut Giovanni1
2. Vanden Bussche Steven
3. Carpentier Jannes
4. Cool Tristan
5. Shimwa Ivo
6. Step Mattijs
7. Geldhof Ludovic
8. Hollanders Luca
9. Clauwaert Lars (FF)
Ronde 7
1. Vanden Bussche Steven
2. Cool Tristan
3. Chaerle Josse
4. Daels Ilse
5. Tanghe Joran
6. Plets Laurens
7. De Jaegher Lennert
8. Devaere Maya
9. Hollanders Luca
 
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
 
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
 0 - 1
0 - 1
 
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
½ - ½
1 - 0
½ - ½
0 - 1
 
0 - 1
0 - 1
0 - 1
½ - ½
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
 
0 - 1
½ - ½
0 - 1
0 - 1
0 - 1
½ - ½
0 - 1
0 - 1
0 - 1
 
1 - 0
½ - ½
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
 
½ - ½
0 - 1
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
 
Carpentier Jannes
Hollanders Luca
Vanden Bussche Steven
Shimwa Ivo
Callebaut Giovanni
Step Mattijs
Tanghe Joran
Clauwaert Lars
Cool Tristan
 
Callebaut Giovanni
Chaerle Josse
Daels Ilse
Huettl Sofie
Baza Atef
De Jaegher Lennert
Plets Laurens
Geldhof Ludovic
Rousseau Christilla
 
Carpentier Jannes
Cool Tristan
Baza Atef
Hollanders Luca6
Geldhof Ludovic
Tanghe Joran
Step Mattijs
Shimwa Ivo
Devaere Maya
 
Chaerle Josse
Vanden Bussche Steven
Huettl Sofie
Daels Ilse
Hollanders Luca
Rousseau Christilla
Devaere Maya
Plets Laurens
Clauwaert Lars
 
Vanden Bussche Steven
Carpentier Jannes
Callebaut Giovanni
Tanghe Joran
Cool Tristan
De Jaegher Lennert
Shimwa Ivo
Geldhof Ludovic
Step Mattijs
 
Chaerle Josse
Huettl Sofie
Tanghe Joran
De Jaegher Lennert
Daels Ilse
Rousseau Christilla
Plets Laurens
Devaere Maya
Baza Atef
 
Callebaut Giovanni
Carpentier Jannes
Huettl Sofie
Rousseau Christilla
Geldhof Ludovic
Step Mattijs
Shimwa Ivo
Baza Atef
Bye