LIGAKAMPIOENSCHAPPEN 2017 -2018

Klik hier voor de paringen reeks A

Klik hier voor de paringen reeks B

Deelnemers ligakampioenschappen 2017 - 2018    
 Naam Vrnaam Fide stam Fide elo Nat stam Nat elo Tel / GSM E-mail
  1. Bleys  Michiel
240702
1947 13263 2086 0495/438945 michielbleys@hotmail.com
  2. Chaerle Josse 229920 1977 50013 1993 0491/114983 josse.chaerle@gmail.com
  3. De Bisscop Maxim 214159 1982 34073 1868 0476/310728 maximdebisscop@gmail.com
  4. De Maertelaer Marcel 244643   13560 1254 0474/327475 marceldemaertelaer
  5. De Meyere Dirk 214523 1612 58947 1612 50687180 dirk.de.meyere@telenet.be
  6. De Meyere Kathleen 2015430 1258 9831 1240 0479/06738 leenjesschaken@hotmail.com
  7. De Wandel Marc 214949 1520 10839 1547   marcdewandel@telenet.be
  8. Degrieck Peter 215228 1488 54429 1564 0474/972030 peter.degrieck@telenet.be
  9. Deketelaere Francky 240621 1793 10707 1811 470924279 deketelaerefrancky@gmail.com
10. Delameilleure_Frédéric 241210 1448 13646 1287 051/730208 frederic.delameilleure
11. Destreel John 251585 1570 15443 1531 0475/967995 zinrijkebalans@gmail.com
12. Galle Erik 216453 0 4243 1561 477326469 erikgalle@scarlet.be
13. Larsen Sander 227315 1824 26034 1879 0471/525210 sander_larsen@hotmail.com
14. Lenoir Aurèle 263273 1664 22250 1630 0497/297082 aurele.lenoir@skynet.be
15. Lepers Philippe 218383 1751 32140 1758 0492/649214 philippe.lepers@telenet.be
16. Lequy Cedric 252972 1262 16302 1508 489552302 lequy.c@gmail.com
17. Leuridan Brecht 218464 0 26298 1210 0473/449665 brechtleuridan
18. Lucas Jean 625906 1593 12629 1574 33642490690 luschach@wanadoo.fr
19. Ottevaere Herman 219487 1807 12742 1669 056/777747 herman.ottevaere@skynet.be
20. Piceu Jarid 241911 1696 12523 1667 0478/886298 jarid.piceu@gmail.com
21. Podevijn Guido 233960 1523 1813 1450 0477/754190 gpodevijn@gmail.com
22. Rousseau Christilla 251801 1617 16160 1535 0479/127324 christilla@hotmail.be
23. Schalembier Kylian 249564 1303 15670 1180 050/347581 kylian.schalembier@outlook.be
24. Todts Benny 207373 1961 54101 2042 0474/884936 benny.todts@telenet.be
25. Van Daele Pieterjan 253855 0 16170 0 050/330886 pieterjan.van.daele@hotmail.be
26. Van Houtte Filip 206695 1779 28134 1790 050/38.01.37 filip.van.houtte
27. Van Rillaer Dirk 222496 1628 36331 1696 0475/686114 dirkvanrillaer@skynet.be
28. Vanassche Renaat 222674 1096 4316 1310 0497/440148 renaatvanas@hotmail.com
29. Vandenbroucke Ivan   0 16836 1031 498573722 vandenbroucke.ivan
30. Vandenbussche Dries 254797 0 11793 1250 0484/979861 driva1234@hotmail.com
31. Vandenbussche Johan 209120 1707 10880 1798 0477/628938 johan_vandenbussche@telenet.be
32. Vandevelde Luc 222992 1544 36366 1558 0477/139166  luc.vandevelde.recht@scarlet.be
33. Verbanck, Mario 236756 1389 30431 1169 0472/290125 marioverbanck@gmail.com
34. Verbeke Lucas 245470 1562 13802 1576 0486/140094 sven.leonore@telenet.be
35. Verbruggghe Patrick 223301 1683 27138 1701 0497/460598 patrick.verbrugghe
36. Wollaert Brian 210587 1667 51829 1748 0491/226620 bryan.wollaert
Ligakampioenschappen Reeks A   Klassement na ronde 1 RR
   Naam     
1. De Bisscop Maxim
2  Chaerle Josse  
3. Todts Benny
4  Bleys Michiel
5  Larsen Sander
6  Deketelaere Francky
7  Van Houtte Filip
8. Wollaert Brian
Stam
214159
229920
207373
240702
227315
240621
206695
210587 
SEX
M
M
M
M
M
M
M
M
Ptn
1.0
1.0
1.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
MB
 
 

 
 
KD
 
 

 
RES

 
 
 
 
 
LOT
 
 

 
 
 
 
Waarborg
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 1 - 15 oktober 2017
 
1. De Bisscop Maxim
2. Chaerle Josse
3. Todts Benny
4.  Bleys Michel
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
 Wollaert Brian
 Van Houtte Filip
 Deketelaere Franky
 Larsen Sander
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 2 -  12 november 2017
1. Wollaert Brian
2. Deketelaere Franky
3. Van Houtte Filip
4. De Bisscop Maxim
1 - 0
0 - 1
0 - 1
½ - ½
 Larsen Sander
 Bleys Michel
 Todts Benny
 Chaerle Josse
  
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 3 - 26 november 2017
1. Chaerle Josse
2.Todts Benny
3. Bleys Michel
4. Larsen Sander
 
 
 
 
 Wollaert Brian
 De Bisscop Maxim
 Van Houtte Filip
 Deketelaere Francky
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 4 - 14 januari 2018
1. Wollaert Brian
2. Van Houtte Filip
3. De Bisscop Maxim
4. Chaerle Josse
 
 
 
 
 Deketelaere Francky
 Larsen Sander
 Bleys Michel
 Todts Benny
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 5 - 11 februari 2018
1. Todts Benny
2. Bleys Michel
3. Larsen Sander
4. Deketelaere Francky
 
 
 
 
 Wollaert Brian
 Chaerle Josse
 De Bisscop Maxim

 Van Houtte Filip

 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 6 - 18 maart 2018
1. Wollaert Brian
2. De Bisscop Maxim
3. Chaerle Josse
4. Todts Benny
 
 
 
 
 Van Houtte Filip
 Deketelaere Francky
 Larsen Sander
 Bleys Michel
 
Ligakampioenschappen Reeks A - Round 7 - 15 april 2018
1. Bleys Michel
2. Larsen Sander
3. Deketelaere Francky
4. Van Houtte Filip
 
 
 
 
 Wollaert Brian
 Todts Benny
 Chaerle Josse
 De Bisscop Maxim
 
Ligakampioenschappen Reeks B   Klassement na ronde 1 RR
Naam
1. Vandenbussche Johan
Piceu Jarid
Van Rillaer Dirk
4. Lepers Philippe
5. Lenoir Aurèle
6. Verbrugghe Patrick
7.  Ottevaere Herman
8.  Rousseau Christilla
Ptn
1.0
1.0
1.0
0.5
0.5
0.0
0.0
0.0
MB
 
KD
 
 
 
Waarborg
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 1 - 15 oktober 2017
1    Vandenbussche Johan
2    Piceu Jarid
3    Verbrugghe Patrick
4    Lepers Philippe
1 - 0
1 - 0
0 - 1
½ - ½
 Rousseau Christilla
 Ottevaere Herman
 Van Rillaer Dirk
 Lenoir Aurèle
 
 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 2 - 12 november 2017
1    Rousseau Christilla
2    Van Rillaer Dirk
3    Ottevaere Herman
4    Vandenbussche Johan
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
 Lenoir Aurèle
 Lepers Philippe
 Verbrugghe Patrick
 Piceu Jarid
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 3 - 26 november 2017
1    Piceu Jarid
2    Verbrugghe Patrick
3    Lepers Philippe
4    Lenoir Aurèle
 
 
 
 
Rousseau Christilla
Vandenbussche Johan
Ottevaere Herman
Van Rillaer Dirk
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 4 - 14 januari 2018
1    Rousseau Christilla
2    Ottevaere Herman
3    Vandenbussche Johan
4    Piceu Jarid
 
 
 
 
Van Rillaer Dirk
Lenoir Aurèle
Lepers Philippe
Verbrugghe Patrick
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 5 - 11 februari 2018
1    Verbrugghe Patrick
2    Lepers Philippe
3    Lenoir Aurèle
4    Van Rillaer Dirk
 
 
 
Rousseau Christilla
Piceu Jarid
Vandenbussche Johan
Ottevaere Herman
 
 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 6 - 03 maart 2018
1    Rousseau Christilla
2    Vandenbussche Johan
3    Piceu Jarid
4    Verbrugghe Patrick
 
 
 
 
Ottevaere Herman
Van Rillaer Dirk
Lenoir Aurèle
Lepers Philippe
 
Ligakampioenschappen Reeks B - Round 7 - 15 april 2018
1    Lepers Philippe
2    Lenoir Aurèle
3   Van Rillaer Dirk
4    Ottevaere Herman
 
 
 
 
Rousseau Christilla
Verbrugghe Patrick
Piceu Jarid
Vandenbussche Johan
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Klassement na Ronde 1 - Zwitsers systeem
 Naam
  1   Degrieck Peter
  2   De Meyere Dirk
  3   Delameilleure Frédéric
  4   Vandevelde Luc
  5   Verbeke Lucas
  6   Vanassche Renaat
  7   Schalembier Kylian
  8   Destreel John
  9.  Galle Erik
 10. Podevijn Guido
 11. Duc Wout
 12. Van Daele Pieterjan
 13. Vandenbussche Dries
 14. Lucas Jean
 15. Leuridan Brecht
 16. De Meyere Kathleen
 12. De Wandel Marc
 13. De Maertelaer Marcel
 14. Lequy Cedric                    

 20. Gryson Wilfried

 21. Vandenbroucke Ivan
 22. Verbanck Mario
Ptn
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
1,5
1.0
1.0
1.0
1.0
1.0
1.0
1.0
1.0
1.0
1.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
MB
Waarborg
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 1 - 15 oktober 2017
1. De Meyere Dirk                   
2. Schalembier Kylian
3. Destreel John
4. De Meyere Kathleen
5. Galle Erik
6. Vandenbussche Dries
7.  Podevijn Guido
8.  Vanassche Renaat
9.  Degrieck Peter   
10.Van Daele Pieterjan
11. Gryson Wilfried
  1 - 0  
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
0 - 1
0 - 1
  Verbanck Mario
  Lucas Jean
  Lequy Cedric
  Verbeke Lucas
  De Maertelaer Marcel
  Vandevelde Luc
  Leuridan Brecht
  De Wandel Marc
  Vandenbroucke Ivan
  Delameilleure Frédéric
  Duc Wout
 
 
 
 
 
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 2 - 12 november 2017
 1. Destreel John  
 2. Verbeke Lucas
 3. Duc Wout
 4. Delameilleure Frédéric
 5. Vandevelde Luc
 6. De Wandel Marc
 7. Lequy Cedric
 8. Leuridan Brecht
 9. Verbanck Mario
10.De Maertelaer Marcel
11.Vandenbroucke Ivan
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
FF- 1
De Meyere Dirk
  Podevijn Guido
 Degrieck Peter  
  Galle Erik
  Schalembier Kylian
 Lucas Jean
Vanassche Renaat
  Gryson Wilfried
  De Meyere Kathleen
  Van Daele Pieterjan
  Vandenbussche Dries
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 3 - 26 november 2017
 1.  De Meyere Dirk 
 2.  Degrieck Peter  
 3. Vanassche Renaat
 4. Lucas Jean
 5. Galle Erik
 6. Schalembier Kylian
 7. Podevijn Guido
 8. Van Daele Pieterjan
 9. Gryson Wilfried
10.Verbanck Mario
11.Vandenbroucke Ivan
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vandevelde Luc
Verbeke Lucas
Delameilleure Frédéric
De Meyere Kathleen
Leuridan Brecht
Destreel John
Vandenbussche Dries
Duc Wout
De Wandel Marc
Lequy Cedric
De Maertelaer Marcel
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 4 - 14 januari 2018
 
     
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 5 - 11 februari 2018
 
   
 
Ligakampioenschappen Reeks C - Round 6 - 18 maart 2018
     
0
Ligakampioenschapen Reeks C - Round 7 - 15 april 2017