logoschaakliga

staminaschoolDaverlostraat 132, 8310 Brugge

-8 en -10 zaterdag 16 oktober 2021
-12 -14 -16 -18 -20
op zaterdag 16 en zondag 17 oktober 2021

Info en inschrijving

► Per email naar Glenn Dayer
► Telefonisch Glenn Dayer - GSM 0496/025501 of WhatsApp
► Aansluiting bij de Belgische schaakbond is verplicht zodra men in de groep -12 speelt, dus op 1/1/2022 of later +10 jaar wordt.
► Bij gebrek aan spelers in een bepaalde groep is het mogelijk dat die groep samenspeelt met een direct lagere of hogere groep.
Die groepen zijn terug gescheiden voor de prijzen en het klassement.

Inschrijfgeld

vooraf € 7,00 te storten op rekening van

Schaakliga W-VL, Guido Podevijn, Winkelpad 202, 8400 Oostende.
IBAN: BE35 0012 3537 6337
BIC: GEBABEBB
Te vermelden: naam van de in te schrijven speler en leeftijdsgroep, ofwel bij globale inschrijving: aantal in te schrijven spelers per leeftijdsgroep.

In het laatste geval raden we aan daarnaast een begeleidende mail te sturen naar Glenn Dayer met de namen van alle spelers per leeftijdsgroep en de naam van de begeleider.


De spelers zijn verdeeld in 5 leeftijdsgroepen:

► -18 = geboren in 2014 of later, speelt samen met -10 = geboren in 2012 of 2013
► -12 = geboren in 2010 of 2011
► -14 = geboren in 2009 of 2008
► -16 = geboren in 2007 of 2006
► -18 = geboren in 2005 of 2004, speelt samen met -20 = geboren in 2003 of 2002

Tempo

► Voor de groepen -8 en -10 spelen enkel op zaterdag 16 oktober - 25 minuten per partij per speler
► Voor de groepen -12, -14  - 50 minuten met 10 sec increment vanaf zet 1
► Voor de groepen -16, -18 en -20 jarigen - 50 minuten met 10 sec increment vanaf zet 1

Programma -8 -10

Zaterdag 16 oktober
Aanmelden van 08u30 tot 09u00
1° ronde: van 09u10 tot 10u00
2° ronde: van 10u10 tot 11u00
3° ronde: van 11u10 tot 12u00
pauze
4° ronde: van 12u40 tot 13u30
5° ronde: van 13u40 tot 14u30
6° ronde: van 14u40 tot 15u30
7° ronde: van 15u40 tot 16u30

Prijsuitreiking om 16u45 voor -8 en -10

Programma -12, -14, -16, -18 en -20

Zaterdag 16 oktober
1° ronde: van 09u tot 10u40
2° ronde: van 11u tot 12u40
pauze
3° ronde: van 13u30 tot 15u10

Zondag 17 oktober
4° ronde: van 9u tot 10u40
5° ronde: van 11u tot 12u40
pauze
6° ronde: van 13u30 tot 15u10
7° ronde: van 15u40 tot 17u10

Prijsuitreiking om 17u40 voor -12,-14, -16,-18 en -20